logo
  •   Yeni Sitemize Hoş Geldiniz!
  •   Süper fiyatlar şimdi Nora Un'da.
  •   Doğadan Sofranıza Doğan Lezzet...

Fuarlar

Polatlı Ticaret Odası

Polatlı Ticaret Odası

POLATLININ VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

z-Polatlı ticaret odası
Ekonomiye değer katanlar vergi rekortmenleri ödül töreni 15 Eylül 2022’de Polatlı Ticaret Odası tarafından Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerinde yapıldı.

Polatlı Ticaret Odası tarafından tertip edilen ekonomiye değer katanlar vergi rekortmenleri ödül töreni ile Polatlı ekonomisine güç veren kişilere, şirketlere, Polatlı ticaret hayatında 40 yıl ve üzeri yıldır halen var olan işletmelere de plaket taktim edildi. Protokol mensupları ve işletme sahiplerinin katıldığı gecede Polatlı ekonomisine verdikleri desteklerden ötürü teşekkür edildi. İşletme sahiplerine plaketleri Kaymakam Murat Bulacak, Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz  ve Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Meclis Başkanı Erol Ünal tarafından takdim edildi. Düzenlenen ödül töreninde 5 farklı alanda  toplamda 72  üyeye ödül verildi.
NORA UN GIDA SANAYİ A.Ş. bu kapsamda 2022 Yılının İhracatcı Firması ve Vergi rekortmeni olarak Polatlı Ticaret Odası tarafından Onur Ödülüne sahip oldu.