logo
  •   Yeni Sitemize Hoş Geldiniz!
  •   Süper fiyatlar şimdi Nora Un'da.
  •   Doğadan Sofranıza Doğan Lezzet...

İthalat / İhracat


BUĞDAY İTHALATI

Şirketimizin yıllık buğday ithalat hacmi yüzbin tondan daha fazladır.
Ticaretimizi 3000-5000 tonluk nehir gemileriyle ve 25.000-50.000 tonluk yük gemileri ile FOB ve CIF bazda yapmaktayız.

İthalat yaptığımız yaptığımız orijinler; Ağırlıklı olarak Rusya, Kazakistan, Ukrayna ve Avrupa menşeileri olmak üzere tüm menşeilerdir. Alım yaptığımız temel emtia 11.5 – 12.5 – 13.5 ve 14.5 Proteinli buğdaylardır. Nakliye için kendi kamyon filomuz mevcut olmakla beraber, 100.000 tondan fazla tahıl saklama kapasitemiz bulunmaktadır.
 

UN İHRACATI

Nora Un, Türkiye’nin önde gelen un imalatı ve ihracatı şirketlerinden bir tanesidir. Dünya çapında ki ününü kurulduğu günden bu yana vazgeçmediği kalite, zamanında teslimat, uygun ürün ilkeleri sayesinde elde etmiştir. Dünya’nın her ülkesine ve o ülkenin kültürüne ait un üretimi yapabilecek kapasiteye sahip fabrikamız günlük 400 ton un üretim kapasitesine sahiptir. Aktif olarak Un İhracatı yaptığımız bazı ülkeler arasında Ürdün, Libya, Irak, B.A.E., Suriye, Mısır yer almaktadır. Genel olarak ihracat için üretimini yaptığımız ürünlerimizi “Ürünlerimiz bölümünde Dış Pazar Ürünleri Başlıklı grupta inceleyebilirsiniz.

İthalat ve ihracat ile ilgili tüm taleplerinizi, sorularınızı veya fiyat almak istiyorsanız İletişim bölümünden E-mail gönderebilir yada sabit numaramızı arayabilirsiniz.